DR HAUSE YAPI İNŞAAT DEKORASYON ISITMA SOĞUTMA REKLAM LTD.ŞTİ

  • (0216) 999 93 50 (0533) 276 64 78
  • destek@ozkanlarticaret.com.tr

TABELA HİZMETLERİMİZ

Tabela

Her işletmenin ihtiyacı olan üründür. Müşteriye ulaşmanın en kolay yoludur. Ne iş yaptığınızı anlatmanın yoludur.

Tabela Fiyatları

Tabela ciddi bir iştir. Uzmanlık ve tecrübe gerektirir. Kötü yapılmış, kalitesiz bir tabela size iki kere masraftır. 

Tüm işletmeler kendilerini müşterilerine tanıtmak için ışıklı tabela veya ışıksız tabela olarak bir çok reklam ürünü kullanır. Tabelalar dış mekanda durduklarından zorlu hava şartlarına maruz kalırlar. Bu yüzden ısı ve su yalıtımı iyi yapılmamış tabelalar, içine su alıp veya sıcak soğuk farkından içindeki elektronik devreleri bozarlar. Kaliteli tabela yapımı ayrı bir zanaattır. Hem uygun fiyatlı tabela hem de uzun ömürlü tabela yapmak tecrübe ister.

Tabela Modelleri

Tüm İstanbul genelinde ışıklı ve ışıksız her türlü tabela imalatı ve montajı en uygun fiyatlara yapılmaktadır. Aşağıda örnek tabelalarımız ve referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Beylikdüzü Esenyurt Merkez veya İkitelli Şube mize uğrayarak her tabela türündeki minyatür ışıklı ışıksız örnek tabelalarımızı inceleyebilirsiniz. Ücretsiz keşif ve en uygun fiyatlandırma için bizi arayabilirsiniz. 

Tabela İmalatı

Tarkan Reklam olarak, tabela imalatlarımızı %100 olarak kendimiz yapmaktayız. Bu yüzden yaptığımız işe güveniyoruz. Tabela arızalarına karşı 2 yıl garanti vermekteyiz.