DR HAUSE YAPI İNŞAAT DEKORASYON ISITMA SOĞUTMA REKLAM LTD.ŞTİ

  • (0216) 999 93 50 (0533) 276 64 78
  • destek@ozkanlarticaret.com.tr

REKLAM HİZMETLERİMİZ

Seri Fotokopi Nedir ?

Seri fotokopi, dakikada en az 100 sayfa fotokopi çekme işleminin adıdır. Size en değerli kavram olan zamanı kazandırır. Yüksek teknoloji fotokopi makinelerimizle sizlere bu imkanı sunuyoruz. Siz işinize odaklanın, fotokopi işinizi biz çözeriz.

Renkli Fotokopi Seri Olur Mu ?

Gelişen teknoloji ile birlikte artık renkli çıkışlarınız, fotokopileriniz de son derece hızlı. Bir dakikada 110 sayfa renkli çıkış alabilme imkanınız vardır.

Fotokopi Fiyatları Ne Kadardır ?

Renkli ve siyah beyaz seri çekim fotokopi fiyatları, normal fotokopiden daha uygundur. Çünkü birim zaman başına daha çok iş yapılmaktadır. Siz de yüklü dökümanlarınız için iletişime

 

 

Tabela

Her işletmenin ihtiyacı olan üründür. Müşteriye ulaşmanın en kolay yoludur. Ne iş yaptığınızı anlatmanın yoludur.

Tabela Fiyatları

Tabela ciddi bir iştir. Uznalık ve tecrübe gerektirir. Kötü yapılmış, kalitesiz bir tabela size iki kere masraftır. 

Tüm işletmeler kendilerini müşterilerine tanıtmak için ışıklı tabela veya ışıksız tabela olarak bir çok reklam ürünü kullanır. Tabelalar dış mekanda durduklarından zorlu hava şartlarına maruz kalırlar. Bu yüzden ısı ve su yalıtımı iyi yapılmamış tabelalar, içine su alıp veya sıcak soğuk farkından içindeki elektronik devreleri bozarlar. Kaliteli tabela yapımı ayrı bir zanaattır. Hem uygun fiyatlı tabela hem de uzun ömürlü tabela yapmak tecrübe ister.

Tabela Modelleri

Tüm İstanbul genelinde ışıklı ve ışıksız her türlü tabela imalatı ve montajı en uygun fiyatlara yapılmaktadır. Aşağıda örnek tabelalarımız ve referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Beylikdüzü Esenyurt Merkez veya İkitelli Şube mize uğrayarak her tabela türündeki minyatür ışıklı ışıksız örnek tabelalarımızı inceleyebilirsiniz. Ücretsiz keşif ve en uygun fiyatlandırma için bizi arayabilirsiniz. 

Tabela İmalatı

Tarkan Reklam olarak, tabela imalatlarımızı %100 olarak kendimiz yapmaktayız. Bu yüzden yaptığımız işe güveniyoruz. Tabela arızalarına karşı 1 yıl garanti vermekteyiz.

 

 

Cam Cephe Üzeri Kutu Harf Tabela

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Cam yüzeye montaj yapılmış, ışıklı kutu harf.

5 mm pleksiden imal edilmiştir. 

Harf yüksekliği 150 cm'dir.

 

 

 

Araç Üzeri Reklam Baskıları - Araç Giydirmeleri

Şirket araçlarınız üzerine uzman grafikerlerimizin tasarlayacağı görsellerle bedava reklamınızı yapın. Araçlarınız dolaştıkça yeni müşteriler kazanın. Araç giydirme uzmanlık ve tecrübe isteyen bir iştir. Grafiker ve uygulama ekibimiz en az 5 yıldır çalışan arkadaşlarımızdan olıuşmaktadır. Ayrıca kullanılan ürün ve boya kalitesi araç üzeri baskılarınızın uzun ömürlü olmasını sağlar. 3M cast folyolarla çalışan firmamız araç kaplamalarında 2 yıl garanti vermektedir.